The Evil Within 2 - NG+ , později Dark Souls 3
The Evil Within 2 - NG+ , později Dark Souls 3
0 votes
7 years ago
Like this clip? Vote for it!
Sobotní pohodička u různých her, asi bude i DS3
Sobotní pohodička u různých her, asi bude i DS3
0 votes
Like this clip? Vote for it!
AC IV Black Flag - Nedělní tradiční stream nevyšel, tak alespoň nějaký gameplay na večer...
AC IV Black Flag - Nedělní tradiční stream nevyšel, tak alespoň nějaký gameplay na večer...
0 votes
Like this clip? Vote for it!
XDDDD
XDDDD
0 votes
7 years ago
Like this clip? Vote for it!
jsem se nezasmál, to napravim ROFL
jsem se nezasmál, to napravim ROFL
0 votes
6 years ago
Like this clip? Vote for it!
Sólo killer.
Sólo killer.
0 votes
6 years ago
Like this clip? Vote for it!
Patrik je bůh kurva!
Patrik je bůh kurva!
0 votes
Like this clip? Vote for it!